Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych
Białoskórki & Gorloff
84-300 Lębork, ul. Armii Krajowej 32/6
 phone/fax: 59 862 88 30, mobile: 502 541 567
NIP: 841-10-02-884
; REGON: 770519237
   
Strona Główna        O firmie        Lokalizacja       Referencje        Kontakt        Galeria    
  
Przydatne linki:
WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ
istniejemy od 1993 roku
GUGiK

Starostwo Powiatowe
w Lęborku


Urząd Miejski
w Lęborku


LEX - prawo w
geodezji


Archiwum LEX-a

Instrukcje
Techniczne


CODER -
programy
geodezyjne


geoportal.gov.pl
SURVEYOR - naszą wizytówką jest zadowolony klient 
   
    J
esteśmy najstarszą firmą geodezyjną działającą na terenie powiatu lęborskiego. Firma istnieje już 20 lat, powstała w 1993 roku i działa przede wszystkim na terenie województwa pomorskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach geodezyjnych. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie firmy NIKON m.in. tachimetrze przecyzyjnym umożliwiającym wykonywanie wszelkich pomiarów z wysoką  precyzją oraz pomiarem bezlustrowym, wspomaganym komputerowymi programami geodezyjnymi.


    Załoga firmy składa się w wykwalifikowanych fachowców w dziedzinie geodezji inżynieryjnej. Każdy z Nas posiada wieloletnie dświadczenie, co stranowi podstawę firmy SURVEYOR. Stawiamy również na koleżeńskie stosunki w pracy, co sprawia, że każda załoga pracuje w terenie z przyjemnością i należytym zaangażowaniem.
   
    Prowadzimy również wieloletnią współpracę w zakresie obsługi inwestycji z takimi firmami jak: ENERGA Słupsk, ENBUD Słupsk, MPWiK Lębork, ATEM POLSKA czy CE-STA Słupsk. W ostatnim czasie prowadziliśmy również budowę stacji paliw ORLEN w Lęborku oraz stacji paliw w Jednostce Wojskowej w Siemirowicach. POSIADAMY CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA!

    Naszą dewizą jest wykonywanie usług solidnie i szybko. Klient zawsze  może liczyć na fachowe doradztwo w zakresie geodezji, kartografii i poradnictwa prawnego. Zakres usług geodezyjnych, jakie wykonujemy znajdą Państwo na stronie głównej firmy.
    Zapraszamy:
 
Poniedziałek - Piątek od 8:00 - 15:00
Copyright: P.U.G. "SURVEYOR"